Pályázati lehetőségek

2018.05.07

Az Új Nemzeti Kiválóság Program 2018/2019. tanév pályázati kiírásainak megjelenése; a „Tehetséggel fel!” Felsőoktatást Megkezdő Kutatói Ösztöndíj pályázati dokumentációja

2017.09.15.

AH CSR – Vízió 2030 – pályázati tájékoztatás

Az Antenna Hungária Zrt. pályázatot írt ki „Vízió 2030” néven, a 3-4. évfolyamos gimnáziumi tanulók számára IT és digitális technológia témákban.

A pályázat témája:

Hogyan fogsz kommunikálni 2030-ban?

Milyen eszközöket és megoldásokat fogunk használni a távközlésben, informatikában?

Vajon minden digitális és virtuális lesz, milyen tartalmat fogunk fogyasztani?

Hová fejlődnek a társas kapcsolatok és a digitális kultúra?

Pályázhat bármely hazai középoktatási intézmény 3. vagy 4. évfolyamos tanulója (2-3 fős csoport), kötelező egy mentor tanár részvétele a csapatban.  A pályázók készítsenek egy max. 5 perces animációt vagy videót és töltsék fel az Antenna Hungária Zrt. www.vizio2030.hu  weboldalára. A videófeltöltés határideje: 2017. november 12.

A pályázaton való részvétel útján a fiatalok az online világban rejlő lehetőségeket végiggondolva erősítik a tudatos internethasználatot is, az animációs vagy videó készítésével médiaműveltségük növekszik.

A pályázatot dr. Illés Boglárka ifjúságpolitikáért és esélyteremtésért felelős helyettes államtitkár (EMMI) támogatja.

Vizió 2030

2017.07.15.