Oxford Angol Módszertani Tanártréning és Workshop a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumban – 2017.02.09.

2017. február 9-én az Oxford Tankönyvkiadó angol módszertani továbbképzést tartott iskolánkban. Edmund Dudley angol lektor Budapestről érkezett,hogy a 9.d osztályos tanulókkal bemutató órát tartson a megye angol tanárai számára. Az apropó az új  English File című középhaladó szintű tankönyv bemutatása volt.Interaktív módon zajlott a délutáni foglalkozás,majd műhelymunka követte. Íme néhány pillanatkép.

Kréta napló belépési problémák esetén

Tisztelt Szülő!

Amennyiben nem tud bejelentkezni a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium Kréta naplójába bejelentkezési azonosító hibával kérjük küldjön egy levelet az alábbi e-mail címre: kolcsey.kretahelp@gmail.com

Kérjük a levélbe írja meg a szülő/gondviselő nevét akivel nem tud bejelentkezni, a tanuló nevét és osztályát, hogy be tudjuk azonosítani a megfelelő felhasználót, valamint e-mail címét amire a rendszer elküldi az új jelszót. FONTOS! A korábban megadott jelszót nem áll módunkban megadni, kizárólag új jelszót tudunk generálni!
Kréta e-napló belépés
Kréta e-napló belépés

---------------------------------------------

e-Ügyintézés
e-Ügyintézés

---------------------------------------------

Fenntartó

Nyíregyházi Tankerületi Központ

4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31/b.

Telefon: +36 (42) 795-315

E-mail: nyiregyhaza@kk.gov.hu

URL: http://kk.gov.hu/nyiregyhaza

--------------------------------------------- Igazgató: Torda István Tamásné Nagy Ildikó