Oxford Angol Módszertani Tanártréning és Workshop a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumban – 2017.02.09.

2017. február 9-én az Oxford Tankönyvkiadó angol módszertani továbbképzést tartott iskolánkban. Edmund Dudley angol lektor Budapestről érkezett,hogy a 9.d osztályos tanulókkal bemutató órát tartson a megye angol tanárai számára. Az apropó az új  English File című középhaladó szintű tankönyv bemutatása volt.Interaktív módon zajlott a délutáni foglalkozás,majd műhelymunka követte. Íme néhány pillanatkép.

Kréta e-napló belépés
Kréta e-napló belépés

---------------------------------------------

e-Ügyintézés
e-Ügyintézés

---------------------------------------------

Fenntartó

Nyíregyházi Tankerületi Központ


4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31/b.

Telefon: +36 (42) 795-315

E-mail: nyiregyhaza@kk.gov.hu

URL: http://kk.gov.hu/nyiregyhaza

---------------------------------------------