Nemzetközi Angol Szónokverseny (IPSC)

2016.február 22-én lezajlott a Nemzetközi Angol Szónokverseny(IPSC) területi fordulója,amelyen három kölcseys diák vett részt.
Jánóczki Renáta  és Jeczkó Levente 10.a osztályos tanulók (felkészítő tanáruk: Torda Tamásné)
és Molnár Helga 11.a osztályos tanuló (felkészítő tanára: Ferencziné Molnár Éva) képviselték iskolánkat a nyíregyházi fordulóban.
Prezentációval kellett készülniük a pozitív gondolkodás, az önbizalom fontossága témakörben és a három tagú zsűri valamint a többi versenyző előtt előadni öt illetve 3 percben. Valamennyi tanulónk igényesen,alaposan felkészült és Jánóczki Renáta junior kategóriában részt vehet az országos megmérettetésen március 24-én Budapesten.
Gratulálunk a versenyzőknek és köszönet illeti tanáraikat a támogatásért.
Torda Tamásné angol nyelvi munkaközösség-vezető