Magyar kultúra napja – 2017.01.22.

Január 22-én emlékezünk meg a magyar kultúra napjáról. Csekén ezen a napon fejezte be Kölcsey Ferenc Hymnus című versét. Az országos központi ünnepséget minden évben Szatmárcsekén tartják.
Az idén iskolánkat a 9.C osztály képviselte: Morauszki László osztályfőnök tanár úr, Juhász Petra Kitti, Munkácsi Péter és Müller Zsanett tanulók. Csatlakozott hozzájuk a Magyar-művészetek munkaközösség vezetője, dr.Murányiné Csorba Zsuzsanna tanárnő és a 10.D osztályfőnöke, Mező János tanár úr is.