Elérhetőség

4400 Nyíregyháza,

Széchenyi utca 6.

OM azonosító: 033653

Telephely kódja: 001

Telefon: 42/500-058
---------------------------------------------
Igazgatóhelyettesi iroda

Telefon: 06-30-176-6316
---------------------------------------------
Titkárság

Telefon: 06-30-176-6317
---------------------------------------------

Honlap:

www.kolcseygimnazium.hu

E-mail:

kolcsey.nyiregyhaza@gmail.com
-------------------------------------------

Facebook oldalunk

Aranykoszorús Kölcsey-jelvények

Iskolánkban hagyomány, hogy azok a 12.-es tanulók (korábban 11. évfolyamos tanulók is), akik tanulmányi éveik során kitűnő tanulmányi eredményt értek el, versenyeken sikeresen szerepeltek, kiemelkedő közösségi munkát végeztek és példás magatartásúak voltak, a szaktanár és az osztályfőnök javaslatára, a nevelőtestület egyetértésével „Aranykoszorús Kölcsey-jelvény” kitüntetésben részesülhetnek 1967-től.

 

2018.

Jeczkó Levente 12.A, Torda Sztella 12.A, Kővári Dominika 12.B,

Papp Judit 12.B, Vinnai Mirtill 12.B, Kiss Antónia 12.D,

Maklári Eszter 12.D, Simon Réka 12. D

 

2017.

Molnár Helga 12.A, Sveda Tamás 12.B, Szekrényes Ákos 12.C,

Cseh Annamária Gyöngyvér 12.D, D. Nagy Fruzsina 12.D

 

2016.

Pelle Fanni Noémi, Tóth Natasa, Feró Dóra Zsófia, D. Szűcs Dóra,

Szakolczai Dóra, Tóth Márton,  Madai Ágota, Ware Anna, Szopkó Barbara

 

2015.

Pasztuhov Erika, Simon Júlia Rita, Lászlófi Ádám, Lekli Adrienn, Patai Petra,

Ferdinánd Milán László, Hegedűs Tamás, Ilyés Kinga, Koós Emese

 

2014.

Kovács Nikolett, Petz Dávid, Vezse Panna, Nagy Dorottya Lilla, Orsó Boglárka,

Jónás Krisztina Csilla, Méhész Fanni, Magyar Sára Veronika

 

2013.

Kósa Dóra, Verdes Krisztina, Kerényi Zsuzsa, Szabó Regina, Farkas Fanni Boglárka,

Koós Ágnes, Lenyu Tímea, Sógor Tamás

 

2012.

Henzsely Tibor, Selnicean László, Szilágyi Péter, Gajdos Panna, Kárpáti Sziszka,

Lászlófi Viola, Papp Dániel, Majzik Eszter, Mezei Gréta

 

2011.

Demarcsek György, Frecska Cintia, Pomázi Ákos, Bodák Brigitta, Honvéd Liliána,

Takács Fruzsina, Polyák Eszter, Kovács Emese, Iklódi Dóra, Albert Martin Maximilián,

Benkő Szabina , Kurucz Gabriella, Tóth Viktória

 

2010.

Szabó Benedek Áron, Szabolcsi Balázs, Erdei Bettina, Nádasi Nóra, Szunyogh Fruzsina,

Tóth Anett, Gerzsenyi Bianka, Körmendi Tamás, Nagy Enikő

 

2009.

Debreczenszki Fanni, Jócsák Eszter, Németh Zsófia, Vojtku Edina, Balogh Vivien,

Aranyász Éva, Molnár Nikoletta, Volosinovszki Dávid

 

2008.

Juhász Balázs, Oláh Nikoletta, Murányi Fanni, Tomasovszky Edit, Vida Miklós,

Káposznyák Alíz, Zajácz Krisztián, Ruska Vivien, Fábián Dominika

 

2007.

Szabolcsi Zsanett, Szemcsák Réka, Morauszki Csilla, Oláh Péter, Diriczi Zsombor,

Nyüsti Szilvia, Kocsis Anett, Miló Mariann

 

2006.

Gresnyer Erzsébet, Kovács Éva, Mudri Dénes, Petrilla Janka, Balogh Adrienn,

Verécze Viktória, Nagy Mónika, Torma Boglárka

 

2005.

Csizmadia Orsolya, Horváth Katalin, Kiss Márta, Gáncsos Kármen, Varecza Viktória, Trencsényi Réka, Juhász Tünde

 

2004.

 

2003.

Kőpájer Gabriella, Bánszki Mónika, Méhész Nóra, Szabó Nikoletta, Mosolygó Tímea, Kocsis Enikő

 

2002.

Kiss Attila, Horváth Enikő, Kondor Zoltán, Zolnai Zsófia, Szabó Dóra, Szabó Mariann, Bódi Anikó

 

2001.

Kiss Gábor, Barta Judit, Buzga Adrienn, Hegedüs Ágnes, Hegedüs László, Kazamér Tímea, Bőgős Zsanett

 

2000.

Somogyi Gabriella, Tóth Tünde, Kiss Nikoletta, Gyöngyösi Johanna, Egri Szilvia,

Balázs Beáta

 

1999.

Révész Zoltán, Csiha Julianna, Nagy Krisztina, Csurka Valéria, Molnár Gábor

 

1998.

Kiss Gyöngyi, Mátrai Ilona, Miklós Erika, Pintye Mariann, Peley Ágnes

 

1997.

Kerekes Krisztina, Bacskai Edina, Kőszegi Margit, Gyarmati Lívia, Csikós Gréta

 

1996.

Bégány Edina, Purgel Andrea, Cserepes Angéla, Kovács Zsuzsa, Ferenczi Krisztina

 

1995.

Cserepes Angéla, Solti Ágnes, Fekete Ildikó, Fábián Rita, Ferenczi Ágota, Lukács Erika

 

1987.

Balogh Enikő 3.A, Szilágyi Ildikó 3.A, Szabó Valéria 3.B, Kakuk Zsuzsa 3.D

 

1986.

Farkas Erzsébet 3.A, Mezősi Tímea 3.A, Alexa Anita 3.B, Balku István 3.B, Juhász Zsuzsa 3.C, Pilling János 3.C, Hegyes Valéria 3.D

 

1985.

Bánsági Szilvia 3.B, Borsodi László 3.B, Tóth Judit 3.D, Bélteczki Zsuzsanna 4.C

 

1984.

Mosolygó Éva 3.D

 

1983.

Török Éva 3.A, Dancs Andrea 3.B, Lázár Mónika 3.D

 

1982.

Mező Ágnes 3.A, Mosolygó Ilona 3.D

 

1981.

Bancsi Gyöngyi 3.A

 

1980.

Balku Enikő 3.A

 

1979.

Gebri Márta 3.A

 

1978.

Mészáros Mária 3.A, Guthy Ildikó 3.D, Pásztor Emese 3.D

 

1977.

Hegyes Mária, Varga Zsuzsanna

 

1976.

Erdei Katalin, Komoróczi Zsuzsanna, Palatitz Bernadette, Mika Judit,

Horváth Ágnes, Hajdú Mária

 

1975.

Bozsik Eleonóra 3.A, Kiss Piroska 3.A

 

1974.

Nyitrai Lajos 3.A

 

1973.

Kaposi Ildikó 3.A, Penyov Katalin 3.A, Vadász Szilvia 3.A,

Gyarmati György 3.B, Varga Judit 3.B, Szabó Borbála 3.C

 

1972.

Kondor Jenő 3.A, Nagy Erika 3.B, Szilágyi Miklós 3.B, Kozma Péter 3.C

 

1971.

Tóth Kornélia 3.A, Dobránszki Gizella 3.E

 

1970.

Deme Zsuzsa 3.B, Erdélyi Ágnes 3.B, Palásthy Ildikó 3.B

 

1969.

Bodor Katalin 3.B, Pógyor Klára 3.C

 

1968.

Milu Mária 3.A, Dobozy Zoltán 3.C

 

1967.

Büte Márai 4.A, Mezey Mária 4.A, Zupku Katalin 4.A, Farkas Mária 4.B,

Gyarmati Judit 4.B, Kádas Katalin 4.B, Kazák Erzsébet 4.B, Sipos Sándor 4.C,

Molnár Éva 3.A, Balkányi Magdolna 3.B

 

Igazgató

Márk Attila Olivér
igazgató

---------------------------------------------
Fenntartó

Nyíregyházi Tankerületi Központ


4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31/b.

Telefon: +36 (42) 795-315

E-mail: nyiregyhaza@kk.gov.hu

URL: http://kk.gov.hu/nyiregyhaza

---------------------------------------------
Kréta e-napló belépés
Kréta e-napló belépés