Implom-verseny

Kedves Versenyzők, kedves Kollégák!

Szeretettel gratulálunk mindannyiótoknak az elért eredményekhez!

A megyei verseny kategóriánkénti 1-3. helyezettjeinek a nevét és levelezési címét elküldtük a gyulai döntő szervezőinek, akik könyvutalvánnyal és oklevéllel díjazzák a versenyzőket (postai úton juttatják el).

A gyulai döntőben csak a kategória győztesei vesznek részt, illetve a bázisintézmény (Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium) egy saját jogon delegált versenyzője, akiknek a nevezését a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium küldi el. A döntő szervezésekor a gyulaiak fogják velük felvenni a kapcsolatot.

További sikeres szereplést kívánunk, Implom-barát üdvözlettel:
Nyíregyháza, 2020. január 29.
Dr. Murányiné Csorba Zsuzsanna
mesterpedagógus,
a verseny szervezője
Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium

Az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny eredménye

A MEGYEI FORDULÓ FELADATAI, 2020.

Tollbamondás, 2020.

Implom verseny 2019-2020 Versenykiírás