Intézményvezető:

Étkeztetés lemondása

Telefon: 06-30-176-6315

Kedves Kölcseysek!

Nagyon szépen köszönjük a Halloweeni történetíró versenyre érkezett munkáitokat; igazán kreatívan és választékosan megfogalmazott hátborzongató történeteket olvashattunk! Hálásak vagyunk, hogy ismét bebizonyítottátok, milyen sok tehetséges diákunk van.

Ebből kifolyólag nem volt egyszerű dolgunk a nyertesek kiválasztásánál, de végül megszületett a helyezettek sorrendje: az első helyezést Márton Albert és Farkas Zoltán 9.C osztályos tanulók, a második helyet Kántor Babett 9.B osztályos tanuló, a harmadik helyezést pedig Tóth Eszter Kincső 9.B osztályos tanuló szerezte meg.

Sajnos a díjkiosztó időpontját nem tudjuk még kihirdetni, de amint a helyzet lehetővé teszi, szeretettel várjuk majd a nyerteseket és a verseny többi résztvevőjét is jutalmuk átvételére!

Addig is vigyázzatok magatokra, egymásra, és minden körülmények között őrizzétek meg a kreativitásotokat!

1. helyezett

2. helyezett