Intézményvezető:

Étkeztetés lemondása

Telefon: 06-30-176-6315

Elismerések

A Nemzeti Tehetség Program keretében életre hívott „Bonis Bona – A nemzet tehetségeiért” díj a tehetséggondozásban kiemelkedő munkát végző pedagógusok, mesterségek oktatói, valamint a tehetségsegítő szakemberek elismerése céljából született.

Az idén a pályázati felhívásra a közel 550 ajánlásból örömmel értesültünk arról, hogy a Pályázati Bizottság döntése alapján a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium magyar-olasz szakos mesterpedagógusa Nagyné Balla Judit tanárnő Bonis Bona elismerésben részesülhetett “Kiváló tehetségfejlesztő” kategóriában.

A díjátadó ünnepségre , Országos Tehetséggálára 2017. június 16-án pénteken került sor a Magyar Tudományos Akadémia dísztermében.

A díjakat az Emberi Erőforrások Minisztériumának vezető tisztségviselői adták át:

Ekler Gergely az Új Nemezdék Központ ügyvezetője és Novák Katalin Család-, Ifjúság- és Nemzetközi Ügyekért felelős államtikára.

Az Államtitkár Asszonnyal készült közös fotón a díjazott és a gimnázium igazgatója szerepel.

Fotó1

bonisbona

Budapest, 2017. június 17.

A Városi Pedagógusnapi Ünnepségen átadták a Nyíregyháza Kiváló Pedagógusa Margócsy Emil-díjat. Ebben az évben ezt az elismerést három pedagógus, Braun Mária, A Nyíregyházi Bárczi Gusztáv Iskola, Gutyán Tamásné a Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézményének vezetőhelyettese, valamint

Dr. Murányiné Csorba Zsuzsanna,

a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium tanára vehette át.

1496334010További képek ide kattintva érhetők el!