Diáksport eredmények

Felhívás!

A Nyíregyháza Spartacus Football Club felvételit hirdet tehetséges lány tanulók számára a klub U19-es csapatába.

Kattints ide a felhívás megtekintéséhez!

versenyeredmények 2019-2020

2017.03.20.

2016/2017. évi sporteredmények

2016.11.25.

KÖLCSEYS ELISMERÉSEK A VÁROSI SPORTGÁLÁN!

A Continentál Arénában, ünnepi külsőségek között rendezték a Nyíregyháza Városi Sportgálát! Az ünnepségen értékelték az elmúlt esztendő sporteredményeit a diákolimpiáktól egészen a Riói nyári olimpiai játékokig.

Nagy örömünkre iskolánk több vonatkozásban is érintett volt a rendezvényen. Az elmúlt tanév eredményei alapján a Kölcsey nyerte a gimnáziumok közötti összesített diáksport pontversenyt, 8821 pontos remek teljesítménnyel!

Egyénileg több kiváló sportolónk is a díjazottak között szerepelt: HRABINA INEZ lett az “Év női kézilabdázója”, míg BALOGH DORINA “Jó tanuló-jó sportoló” kitüntetést kapott és edzőjük, Hadobás István is elismerésben részesült!