A legjobb németes – 2016.06.01

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny díjkiosztó ünnepségét május 27-én rendezték meg Budapesten, a II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnáziumban, ahol Ware Anna Julia, a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium tanulója ünnepélyes keretek között vehette át a német nyelvi OKTV 1. helyezéséért járó oklevelet. Felkészítő tanárát, Kulimár Krisztinát „Kiváló versenyfelkészítő” díjjal jutalmazták. Az elismeréseket Sipos Imre köznevelésért felelős helyettes államtitkár adta át.