A legjobb németes – 2016.06.01

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny díjkiosztó ünnepségét május 27-én rendezték meg Budapesten, a II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnáziumban, ahol Ware Anna Julia, a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium tanulója ünnepélyes keretek között vehette át a német nyelvi OKTV 1. helyezéséért járó oklevelet. Felkészítő tanárát, Kulimár Krisztinát „Kiváló versenyfelkészítő” díjjal jutalmazták. Az elismeréseket Sipos Imre köznevelésért felelős helyettes államtitkár adta át.

mb. Igazgató

Kajatinné
Pogácsás Edit
mb. igazgató

---------------------------------------------
Fenntartó

Nyíregyházi Tankerületi Központ


4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31/b.

Telefon: +36 (42) 795-315

E-mail: nyiregyhaza@kk.gov.hu

URL: http://kk.gov.hu/nyiregyhaza

---------------------------------------------
Kréta e-napló belépés
Kréta e-napló belépés

---------------------------------------------

e-Ügyintézés
e-Ügyintézés

---------------------------------------------