A legjobb németes – 2016.06.01

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny díjkiosztó ünnepségét május 27-én rendezték meg Budapesten, a II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnáziumban, ahol Ware Anna Julia, a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium tanulója ünnepélyes keretek között vehette át a német nyelvi OKTV 1. helyezéséért járó oklevelet. Felkészítő tanárát, Kulimár Krisztinát „Kiváló versenyfelkészítő” díjjal jutalmazták. Az elismeréseket Sipos Imre köznevelésért felelős helyettes államtitkár adta át.

Igazgató

Márk Attila Olivér
igazgató

---------------------------------------------
Fenntartó

Nyíregyházi Tankerületi Központ


4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31/b.

Telefon: +36 (42) 795-315

E-mail: nyiregyhaza@kk.gov.hu

URL: http://kk.gov.hu/nyiregyhaza

---------------------------------------------
Kréta e-napló belépés
Kréta e-napló belépés

---------------------------------------------

e-Ügyintézés
e-Ügyintézés

---------------------------------------------