A legjobb németes – 2016.06.01

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny díjkiosztó ünnepségét május 27-én rendezték meg Budapesten, a II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnáziumban, ahol Ware Anna Julia, a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium tanulója ünnepélyes keretek között vehette át a német nyelvi OKTV 1. helyezéséért járó oklevelet. Felkészítő tanárát, Kulimár Krisztinát „Kiváló versenyfelkészítő” díjjal jutalmazták. Az elismeréseket Sipos Imre köznevelésért felelős helyettes államtitkár adta át.

Kréta napló belépési problémák esetén

Tisztelt Szülő!

Amennyiben nem tud bejelentkezni a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium Kréta naplójába bejelentkezési azonosító hibával kérjük küldjön egy levelet az alábbi e-mail címre: kolcsey.kretahelp@gmail.com

Kérjük a levélbe írja meg a szülő/gondviselő nevét akivel nem tud bejelentkezni, a tanuló nevét és osztályát, hogy be tudjuk azonosítani a megfelelő felhasználót, valamint e-mail címét amire a rendszer elküldi az új jelszót. FONTOS! A korábban megadott jelszót nem áll módunkban megadni, kizárólag új jelszót tudunk generálni!
Kréta e-napló belépés
Kréta e-napló belépés

---------------------------------------------

e-Ügyintézés
e-Ügyintézés

---------------------------------------------

Fenntartó

Nyíregyházi Tankerületi Központ

4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31/b.

Telefon: +36 (42) 795-315

E-mail: nyiregyhaza@kk.gov.hu

URL: http://kk.gov.hu/nyiregyhaza

--------------------------------------------- Igazgató: Torda István Tamásné Nagy Ildikó