Üdvözöljük

a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium oldalán!Fáy Siker Tábor

Iskolánk, a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium már több éve szoros kapcsolatban áll az OTP Fáy András Alapítvánnyal. Az együttműködésnek köszönhetően tanulóink minden évben az általuk szervezett színvonalas, egész napos pénzügyi, gazdasági és gazdálkodási tréningen vehetnek részt az OTP O. K. Központjában. A nyári időszakban pedig 12 fő 10. évfolyamos tanulónknak biztosítottak szakmai és szabadidős programokban gazdag, ingyenes táborozási lehetőséget a balatonszemesi OTP Hotelben. Az alábbiakban megtekinthető a 2019-es Fáy Siker Tábor videója. 

 

Kréta e-napló belépés
Kréta e-napló belépés

---------------------------------------------

e-Ügyintézés
e-Ügyintézés

---------------------------------------------

Fenntartó

Nyíregyházi Tankerületi Központ


4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31/b.

Telefon: +36 (42) 795-315

E-mail: nyiregyhaza@kk.gov.hu

URL: http://kk.gov.hu/nyiregyhaza

---------------------------------------------